před
Vyhledávání
Close this search box.
dodaj sklep

iykshop.pl

názor na obchod / přidat komentář - přihlásit se - kliknout na červenou ikonku Google.

1 1 hlasovat
ohodnotit obchod
Subscribe
Powiadom o
8 komentáře
Inline zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře

Przestrzegam przed sklepem ,, iykshop” , sprzedają podróbki

przestrzegam przed tym sklepem, to oszuści a oszustwo polega na tym, że w ofercie widnieje, że niby but jest firmy ECCO a w rzeczywistości nawet nie stały koło butów firmy ECCO. zdjęcia tych butów widnieją pod LOGO ECCO a nawet na butach niby jest wydrukowane LOGO ECCO a kiedy otworzysz paczkę następuje wielkie rozczarowanie, aż cuchną tanią podróbką, jakość tych butów jest obrazą dla uznanej firmy jaką jest firma ECCO, najwyższa pora aby ktoś odpowiedni zajął się tym sklepem. Mogę tylko żałować, że przed zakupem nie zdecydowałem się zapoznać z opiniami o tym żałosnym sklepie.

Oszuści kupiłam buty newbalance za które zapłaciłam 206zł a przysłali mi jakieś badziewie nawet nie markowe w dodatku nie mój rozmiar.A teraz nie odpisują ani nie mogę odzyskać pieniędzy.

BANDA OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłam klapki Birkenstoka, które nawet nie leżały koło nich!!! Otrzymałam jakaś tandetna podróbkę, w dodatku śmierdzącą ! Dostawca to zwykły oszust bazuje na na takich Klientach, bark mozliwosci zwrotu i oddzyskania pieniędzy! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZWYKŁY ZŁODZIEJ

Sklp iykshop.pl oszuści, reklamują oryginalne buty przychodzi chiński badziew. Wysyłają zupełnie inne kolory ale nawet ten kolor to bez znaczenia bo wysyłają tak źle wyprofilowane buty, tak badziewne że nie są warte ani grosza. Dodatkowo nie można zrobić zwrotu, nie polecam bo stracicie pieniądze.

8
0
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIHLÁSIT SE - KLIKNĚTE NA ČERVENOU ikonu Google.x
cs_CZCzech