Überprüfen
Suche
Close this search box.
dodaj sklep

kendallme.com

Meinung zum Shop / um einen Kommentar abzugeben - einloggen - auf das rote Google-Symbol klicken.

1 2 Stimmen
Bewerten Sie den Shop
Subscribe
Powiadom o
16 Kommentare
Inline-Rückmeldungen
Alle Kommentare anzeigen

Die Qualität des Produktes ist sehr gering. Die Produkte nach dem Kauf stimmen nicht mit dem überein, was auf der Website des Geschäfts angezeigt wird. Anweisungen - wie man sicher online einkauft: Der Online-Einkauf sollte gestartet werden, indem die Registrierungsdaten, die Adresse und die Kontaktdaten des Unternehmers auf der Website des Geschäfts gefunden werden. Der Verkäufer ist verpflichtet, diese zur Verfügung zu stellen. Bitte prüfen Sie vor dem Kauf immer, ob auf der Website eine Adresse angegeben ist, an die Sie - im Reklamationsfall - eine Rücksendung senden können. Oft führt das Fehlen einer Adresse dazu, dass wir Retouren auf eigene Kosten nach China versenden. Bitte überprüfen Sie den Preis des gesuchten Produkts in anderen Geschäften, oft ist eine große Aktion einfach nicht möglich. Es lohnt sich, den Laden vor dem Kauf zu kontaktieren, wird das Telefon beantwortet? Es lohnt sich, diesen Vorgang für alle Online-Einkäufe zu wiederholen. Es lohnt sich, die Facebook-Seite des Geschäfts zu überprüfen. Gibt es Kommentare unter den Posts? Ist es leer und regt zum Nachdenken an. Bitte denken Sie daran, dass der Markt für gekaufte positive Kommentare boomt, also überprüfen Sie den Inhalt bitte sorgfältig. Das obige Verfahren schützt uns nicht vor Betrügern, aber es kann das Risiko verringern, dass wir ein fehlerhaftes Produkt kaufen. Sie können sich an den Ombudsmann für Verbraucherrechte wenden, wenn das Geschäft die Ware nicht versendet oder Reklamationen nicht annimmt und es Probleme bei der Kommunikation mit dem Geschäft gibt. Sie wurden von irgendeinem Online-Shop betrogen, schreiben Sie uns auch. Auf unserer Facebook-Seite können Sie Fotos veröffentlichen und den Fall bekannt machen, damit weniger Menschen getäuscht werden.

W pełni zgoda, sklep Kendallme to zwyczajne oszustwo zręcznie zorganizowane, są same pozytywne opinie np o szybkiej realizacji zamówienia gdy jest to fizycznie niemożliwe przy dostawie z Chin. Niestety, po raz pierwszy w życiu dałem sie omamić ich ofertą. Myślę, że ideą organizatorów jest masowość ofert, zawsze ktoś da się oszukać a wydatek rzedu 113 zł nie wart jest dla większości kłopotów. Ale ja ie odpuszczę, daje im czas do 23 i zgłoszę sprawe do UOKiK.

Uzyskal Pan jakąś pomoc?

Fatalny pseudo sklep …..oszuści i naciągacze. Nic nie zgadza się z zamówieniem absolutnie . Oczywiście wszystko z Chin jakość masakryczna . Wszystko nadaje się do kosza.
Nie zamawiajcie nigdy ……

kendalme666 kopia.jpg

…o takie coś…

kendalme1245 kopia.jpg

Ten sklep to jakaś porażka. Odebrałam dziś zamówienia po 2 miesiacach. I jakie było moje zdziwienie że zamiast dwóch dresów dostałam tylko jeden i to jeszcze całkiem inny niż zamawiałam. Rozmiar również się nie zgadza.

Witam zamówiłam komplet 4 miesiące temu i do dziś mi nie doszedł. Czy komis się zdążyli coś takie samego??? Bo to jest już przesada . A tylko mi odpisują że paczka jest w drodze i m czekać tylko nie wiem jak.mozna czekać i czekać chodź wiem.ze się nie doczekam. Dla tego nie polecam zamawiania z tej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Kendallme to oszustwo, przyjmują pieniądze ale towaru nie wysyłają. Co gorsza, na ich stronie sa same pozytywne komentarze, absolutnie nie prawdziwe, ale mój komentarz negatywny nie został zupełnie publikowany.

Masakra jakaś, juz 72 dzień oczekiwania, na moje zapytania o przesyłkę tylko odpowiedzi, że przesyłka została wyslana. Czy ktoś skladal zawiadomienie o oszustwie na policję? Albo staral sie o zwrot środków?

Nigdy więcej zakupów w tym sklepie internetowym. Trzeci miesiąc nie mam zamówionej przesyłki. Powtarzają towar w drodze. Pieniędzy nie chcą zwrócić. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo.

Oszustwo i kradzież . Nie ma zamówionych rzeczy, nie ma z kim rozmawiać. Wiadomości zwrotne to cały czas ten sam tekst.i kolejne 90 dni czekania. Złodzieje !!!!!

Witam. Ja zamowiłam tam buty 4 kwietnia a mamy 14 czerwiec i dalej ich nieotrzymałam.Na maile nie odpisują. I co teraz 😢

Ja czekam na swoje zamówienie od UWAGA!!!! 11 listopada 2022 roku!!!!!! Rozumiecie to?!?!? Tyle miesięcy i zero towaru albo zwrotu pieniędzy. Zaczęłam ich nawet straszyć w mailach, że sprawa została zgłoszona na policję i że są ***** oszustami i złodziejami, to mi odpisali, że im przykro, że tak o nich myślę, że paczka jest już w drodze XDDD śmiać mi się chce… ludzie, jeśli możecie naglasniajcie to.. niech ten sklep zniknie a osoby, które tak oszukują, niech odpowiedzą za to wszystko! Za te złodziejstwo…

zamówienie od stycznia -ani pieniędzy ani towaru. Jedno zamówienie zrealizowane ale zamiast żakietu przyszła szmata nie do noszenia . Zwrot niemożliwy. Masakra dlaczego te firmy nie ponoszą konsekwencji!!!!! Jak człowiek ukradłby batonik to areszt gotowy .To oszuści na wielkie kwoty i bezkarni. Dlaczego ? Ostrzegam nie kupujcie.

Uwaga oszuści!!!! Nie dajcie się oszukać!!!

16
0
KOMMENTAR HINZUFÜGEN - Einloggen - auf das ROTE Google-Symbol KLICKEN.x
de_DEGerman