revisa
Buscar
Cerrar este cuadro de búsqueda.
dodaj sklep

iykshop.pl

opinión sobre la tienda / para agregar un comentario - inicie sesión - haga clic en el icono rojo de Google.

1 1 vote
califica la tienda
Subscribe
Powiadom o
8 comentarios
Feedbacks de Inline
Ver todos los comentarios

Przestrzegam przed sklepem ,, iykshop” , sprzedają podróbki

przestrzegam przed tym sklepem, to oszuści a oszustwo polega na tym, że w ofercie widnieje, że niby but jest firmy ECCO a w rzeczywistości nawet nie stały koło butów firmy ECCO. zdjęcia tych butów widnieją pod LOGO ECCO a nawet na butach niby jest wydrukowane LOGO ECCO a kiedy otworzysz paczkę następuje wielkie rozczarowanie, aż cuchną tanią podróbką, jakość tych butów jest obrazą dla uznanej firmy jaką jest firma ECCO, najwyższa pora aby ktoś odpowiedni zajął się tym sklepem. Mogę tylko żałować, że przed zakupem nie zdecydowałem się zapoznać z opiniami o tym żałosnym sklepie.

Oszuści kupiłam buty newbalance za które zapłaciłam 206zł a przysłali mi jakieś badziewie nawet nie markowe w dodatku nie mój rozmiar.A teraz nie odpisują ani nie mogę odzyskać pieniędzy.

BANDA OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłam klapki Birkenstoka, które nawet nie leżały koło nich!!! Otrzymałam jakaś tandetna podróbkę, w dodatku śmierdzącą ! Dostawca to zwykły oszust bazuje na na takich Klientach, bark mozliwosci zwrotu i oddzyskania pieniędzy! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZWYKŁY ZŁODZIEJ

Sklp iykshop.pl oszuści, reklamują oryginalne buty przychodzi chiński badziew. Wysyłają zupełnie inne kolory ale nawet ten kolor to bez znaczenia bo wysyłają tak źle wyprofilowane buty, tak badziewne że nie są warte ani grosza. Dodatkowo nie można zrobić zwrotu, nie polecam bo stracicie pieniądze.

8
0
PARA AÑADIR UN COMENTARIO - CONÉCTESE - HAGA CLIC en el icono ROJO de Google.x
es_ESSpanish