revisa
Buscar
Cerrar este cuadro de búsqueda.
dodaj sklep

kendallme.com

opinión sobre la tienda / para agregar un comentario - inicie sesión - haga clic en el icono rojo de Google.

1 2 vota
califica la tienda
Subscribe
Powiadom o
16 comentarios
Feedbacks de Inline
Ver todos los comentarios

La calidad del producto es muy baja. Los productos después de la compra no coinciden con lo que se muestra en el sitio web de la tienda. Instrucciones: cómo comprar en línea de forma segura: las compras en línea deben comenzar buscando los datos de registro, la dirección y los datos de contacto del empresario en el sitio web de la tienda. El vendedor está obligado a ponerlos a disposición. Antes de comprar, verifique siempre si el sitio web tiene una dirección a la que puede enviar una devolución, en caso de una queja. A menudo, la falta de una dirección significa que enviaremos las devoluciones a China por nuestra propia cuenta. Verifique el precio del producto que está buscando en otras tiendas, a menudo una gran promoción simplemente no es posible. Vale la pena ponerse en contacto con la tienda antes de comprar, ¿les contestan el teléfono? Vale la pena repetir este procedimiento para cualquier compra en línea. Vale la pena revisar la página de Facebook de la tienda, ¿hay comentarios debajo de las publicaciones? Es vacío y te hace pensar. Recuerde que el mercado de comentarios positivos comprados está en auge, así que verifique el contenido cuidadosamente. El procedimiento anterior no nos protegerá de los estafadores, pero puede reducir el riesgo de que compremos un producto defectuoso. Puede ponerse en contacto con el defensor de los derechos del consumidor cuando la tienda no envía los productos o no acepta quejas y hay problemas de comunicación con la tienda. Has sido estafado por alguna tienda online, también escríbenos. En nuestra página de Facebook puedes publicar fotos y dar a conocer el caso para que menos personas sean engañadas.

W pełni zgoda, sklep Kendallme to zwyczajne oszustwo zręcznie zorganizowane, są same pozytywne opinie np o szybkiej realizacji zamówienia gdy jest to fizycznie niemożliwe przy dostawie z Chin. Niestety, po raz pierwszy w życiu dałem sie omamić ich ofertą. Myślę, że ideą organizatorów jest masowość ofert, zawsze ktoś da się oszukać a wydatek rzedu 113 zł nie wart jest dla większości kłopotów. Ale ja ie odpuszczę, daje im czas do 23 i zgłoszę sprawe do UOKiK.

Uzyskal Pan jakąś pomoc?

Fatalny pseudo sklep …..oszuści i naciągacze. Nic nie zgadza się z zamówieniem absolutnie . Oczywiście wszystko z Chin jakość masakryczna . Wszystko nadaje się do kosza.
Nie zamawiajcie nigdy ……

kendalme666 kopia.jpg

…o takie coś…

kendalme1245 kopia.jpg

Ten sklep to jakaś porażka. Odebrałam dziś zamówienia po 2 miesiacach. I jakie było moje zdziwienie że zamiast dwóch dresów dostałam tylko jeden i to jeszcze całkiem inny niż zamawiałam. Rozmiar również się nie zgadza.

Witam zamówiłam komplet 4 miesiące temu i do dziś mi nie doszedł. Czy komis się zdążyli coś takie samego??? Bo to jest już przesada . A tylko mi odpisują że paczka jest w drodze i m czekać tylko nie wiem jak.mozna czekać i czekać chodź wiem.ze się nie doczekam. Dla tego nie polecam zamawiania z tej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Kendallme to oszustwo, przyjmują pieniądze ale towaru nie wysyłają. Co gorsza, na ich stronie sa same pozytywne komentarze, absolutnie nie prawdziwe, ale mój komentarz negatywny nie został zupełnie publikowany.

Masakra jakaś, juz 72 dzień oczekiwania, na moje zapytania o przesyłkę tylko odpowiedzi, że przesyłka została wyslana. Czy ktoś skladal zawiadomienie o oszustwie na policję? Albo staral sie o zwrot środków?

Nigdy więcej zakupów w tym sklepie internetowym. Trzeci miesiąc nie mam zamówionej przesyłki. Powtarzają towar w drodze. Pieniędzy nie chcą zwrócić. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo.

Oszustwo i kradzież . Nie ma zamówionych rzeczy, nie ma z kim rozmawiać. Wiadomości zwrotne to cały czas ten sam tekst.i kolejne 90 dni czekania. Złodzieje !!!!!

Witam. Ja zamowiłam tam buty 4 kwietnia a mamy 14 czerwiec i dalej ich nieotrzymałam.Na maile nie odpisują. I co teraz 😢

Ja czekam na swoje zamówienie od UWAGA!!!! 11 listopada 2022 roku!!!!!! Rozumiecie to?!?!? Tyle miesięcy i zero towaru albo zwrotu pieniędzy. Zaczęłam ich nawet straszyć w mailach, że sprawa została zgłoszona na policję i że są ***** oszustami i złodziejami, to mi odpisali, że im przykro, że tak o nich myślę, że paczka jest już w drodze XDDD śmiać mi się chce… ludzie, jeśli możecie naglasniajcie to.. niech ten sklep zniknie a osoby, które tak oszukują, niech odpowiedzą za to wszystko! Za te złodziejstwo…

zamówienie od stycznia -ani pieniędzy ani towaru. Jedno zamówienie zrealizowane ale zamiast żakietu przyszła szmata nie do noszenia . Zwrot niemożliwy. Masakra dlaczego te firmy nie ponoszą konsekwencji!!!!! Jak człowiek ukradłby batonik to areszt gotowy .To oszuści na wielkie kwoty i bezkarni. Dlaczego ? Ostrzegam nie kupujcie.

Uwaga oszuści!!!! Nie dajcie się oszukać!!!

16
0
PARA AÑADIR UN COMENTARIO - CONÉCTESE - HAGA CLIC en el icono ROJO de Google.x
es_ESSpanish