controlla
Cerca
Close this search box.
dodaj sklep

kendallme.com

opinione sul negozio / per aggiungere un commento - accedi - fai clic sull'icona rossa di Google.

1 2 voti
Valuta il negozio
Subscribe
Powiadom o
16 commenti
Feedback in linea
Visualizza tutti i commenti

La qualità del prodotto è molto bassa. I prodotti dopo l'acquisto non corrispondono a quanto mostrato sul sito web del negozio. Istruzioni - come fare acquisti online in sicurezza: lo shopping online dovrebbe essere avviato trovando i dettagli di registrazione, l'indirizzo e i dettagli di contatto dell'imprenditore sul sito web del negozio. Il venditore è obbligato a metterli a disposizione. Prima di acquistare, controlla sempre se il sito web ha un indirizzo a cui puoi inviare un reso - in caso di reclamo. Spesso, la mancanza di un indirizzo significa che invieremo i resi in Cina a nostre spese. Controlla il prezzo del prodotto che stai cercando in altri negozi, spesso una grande promozione semplicemente non è possibile. Vale la pena contattare il negozio prima dell'acquisto, il loro telefono riceve risposta? Vale la pena ripetere questa procedura per eventuali acquisti online. Vale la pena controllare la pagina Facebook del negozio, ci sono commenti sotto i post? È vuoto e ti fa pensare. Ricorda che il mercato dei commenti positivi acquistati è in forte espansione, quindi verifica attentamente il contenuto. La procedura di cui sopra non ci proteggerà dai truffatori, ma può ridurre il rischio che compreremo un prodotto difettoso. Puoi contattare l'ombudsman per i diritti dei consumatori quando il negozio non invia la merce o non accetta reclami e ci sono problemi di comunicazione con il negozio. Sei stato truffato da qualsiasi negozio online, scrivici anche tu. Sulla nostra pagina Facebook puoi pubblicare foto e pubblicizzare il caso in modo che meno persone vengano ingannate.

W pełni zgoda, sklep Kendallme to zwyczajne oszustwo zręcznie zorganizowane, są same pozytywne opinie np o szybkiej realizacji zamówienia gdy jest to fizycznie niemożliwe przy dostawie z Chin. Niestety, po raz pierwszy w życiu dałem sie omamić ich ofertą. Myślę, że ideą organizatorów jest masowość ofert, zawsze ktoś da się oszukać a wydatek rzedu 113 zł nie wart jest dla większości kłopotów. Ale ja ie odpuszczę, daje im czas do 23 i zgłoszę sprawe do UOKiK.

Uzyskal Pan jakąś pomoc?

Fatalny pseudo sklep …..oszuści i naciągacze. Nic nie zgadza się z zamówieniem absolutnie . Oczywiście wszystko z Chin jakość masakryczna . Wszystko nadaje się do kosza.
Nie zamawiajcie nigdy ……

kendalme666 kopia.jpg

…o takie coś…

kendalme1245 kopia.jpg

Ten sklep to jakaś porażka. Odebrałam dziś zamówienia po 2 miesiacach. I jakie było moje zdziwienie że zamiast dwóch dresów dostałam tylko jeden i to jeszcze całkiem inny niż zamawiałam. Rozmiar również się nie zgadza.

Witam zamówiłam komplet 4 miesiące temu i do dziś mi nie doszedł. Czy komis się zdążyli coś takie samego??? Bo to jest już przesada . A tylko mi odpisują że paczka jest w drodze i m czekać tylko nie wiem jak.mozna czekać i czekać chodź wiem.ze się nie doczekam. Dla tego nie polecam zamawiania z tej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Kendallme to oszustwo, przyjmują pieniądze ale towaru nie wysyłają. Co gorsza, na ich stronie sa same pozytywne komentarze, absolutnie nie prawdziwe, ale mój komentarz negatywny nie został zupełnie publikowany.

Masakra jakaś, juz 72 dzień oczekiwania, na moje zapytania o przesyłkę tylko odpowiedzi, że przesyłka została wyslana. Czy ktoś skladal zawiadomienie o oszustwie na policję? Albo staral sie o zwrot środków?

Nigdy więcej zakupów w tym sklepie internetowym. Trzeci miesiąc nie mam zamówionej przesyłki. Powtarzają towar w drodze. Pieniędzy nie chcą zwrócić. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo.

Oszustwo i kradzież . Nie ma zamówionych rzeczy, nie ma z kim rozmawiać. Wiadomości zwrotne to cały czas ten sam tekst.i kolejne 90 dni czekania. Złodzieje !!!!!

Witam. Ja zamowiłam tam buty 4 kwietnia a mamy 14 czerwiec i dalej ich nieotrzymałam.Na maile nie odpisują. I co teraz 😢

Ja czekam na swoje zamówienie od UWAGA!!!! 11 listopada 2022 roku!!!!!! Rozumiecie to?!?!? Tyle miesięcy i zero towaru albo zwrotu pieniędzy. Zaczęłam ich nawet straszyć w mailach, że sprawa została zgłoszona na policję i że są ***** oszustami i złodziejami, to mi odpisali, że im przykro, że tak o nich myślę, że paczka jest już w drodze XDDD śmiać mi się chce… ludzie, jeśli możecie naglasniajcie to.. niech ten sklep zniknie a osoby, które tak oszukują, niech odpowiedzą za to wszystko! Za te złodziejstwo…

zamówienie od stycznia -ani pieniędzy ani towaru. Jedno zamówienie zrealizowane ale zamiast żakietu przyszła szmata nie do noszenia . Zwrot niemożliwy. Masakra dlaczego te firmy nie ponoszą konsekwencji!!!!! Jak człowiek ukradłby batonik to areszt gotowy .To oszuści na wielkie kwoty i bezkarni. Dlaczego ? Ostrzegam nie kupujcie.

Uwaga oszuści!!!! Nie dajcie się oszukać!!!

16
0
PER AGGIUNGERE UN COMMENTO - Effettuare il login - CLICCARE sull'icona ROSSA di Google.x
it_ITItalian