check
Search
Close this search box.
dodaj sklep

iykshop.pl

opinion about the store / to add a comment - log in - click on the red Google icon.

1 1 vote
rate the store
Subscribe
Powiadom o
7 comments
Inline Feedbacks
View all comments

Przestrzegam przed sklepem ,, iykshop” , sprzedają podróbki

przestrzegam przed tym sklepem, to oszuści a oszustwo polega na tym, że w ofercie widnieje, że niby but jest firmy ECCO a w rzeczywistości nawet nie stały koło butów firmy ECCO. zdjęcia tych butów widnieją pod LOGO ECCO a nawet na butach niby jest wydrukowane LOGO ECCO a kiedy otworzysz paczkę następuje wielkie rozczarowanie, aż cuchną tanią podróbką, jakość tych butów jest obrazą dla uznanej firmy jaką jest firma ECCO, najwyższa pora aby ktoś odpowiedni zajął się tym sklepem. Mogę tylko żałować, że przed zakupem nie zdecydowałem się zapoznać z opiniami o tym żałosnym sklepie.

Oszuści kupiłam buty newbalance za które zapłaciłam 206zł a przysłali mi jakieś badziewie nawet nie markowe w dodatku nie mój rozmiar.A teraz nie odpisują ani nie mogę odzyskać pieniędzy.

BANDA OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłam klapki Birkenstoka, które nawet nie leżały koło nich!!! Otrzymałam jakaś tandetna podróbkę, w dodatku śmierdzącą ! Dostawca to zwykły oszust bazuje na na takich Klientach, bark mozliwosci zwrotu i oddzyskania pieniędzy! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZWYKŁY ZŁODZIEJ

7
0
TO ADD a COMMENT - LOG in - CLICK on the RED Google icon.x
()
x
en_GBEnglish