check
Search
Close this search box.
dodaj sklep

kendallme.com

opinion about the store / to add a comment - log in - click on the red Google icon.

1 2 votes
rate the store
Subscribe
Powiadom o
16 comments
Inline Feedbacks
View all comments

The quality of the product is very low. The products after purchase do not match what is shown on the store's website. Instructions - how to safely shop online: online shopping should be started by finding the entrepreneur's registration details, address and contact details on the store's website. The seller is obliged to make them available. Before purchasing, please always check whether the website has an address to which you can send a return - in the event of a complaint. Often, the lack of an address means that we will send returns to China at our own expense. Please check the price of the product you are looking for in other stores, often a big promotion is simply not possible. It is worth contacting the store before buying, is their phone answered? It is worth repeating this procedure for any online purchases. It is worth checking the store's Facebook page, are there comments under the posts? Is it empty and makes you think. Please remember that the market of purchased positive comments is booming, so please verify the content carefully. The above procedure will not protect us from fraudsters, but it can reduce the risk that we will buy a faulty product. You can contact the ombudsman for consumer rights when the store does not send the goods or does not accept complaints and there are problems with communication with the store. You have been scammed by any online store, also write to us. On our Facebook page you can publish photos and publicize the case so that fewer people are deceived.

W pełni zgoda, sklep Kendallme to zwyczajne oszustwo zręcznie zorganizowane, są same pozytywne opinie np o szybkiej realizacji zamówienia gdy jest to fizycznie niemożliwe przy dostawie z Chin. Niestety, po raz pierwszy w życiu dałem sie omamić ich ofertą. Myślę, że ideą organizatorów jest masowość ofert, zawsze ktoś da się oszukać a wydatek rzedu 113 zł nie wart jest dla większości kłopotów. Ale ja ie odpuszczę, daje im czas do 23 i zgłoszę sprawe do UOKiK.

Uzyskal Pan jakąś pomoc?

Fatalny pseudo sklep …..oszuści i naciągacze. Nic nie zgadza się z zamówieniem absolutnie . Oczywiście wszystko z Chin jakość masakryczna . Wszystko nadaje się do kosza.
Nie zamawiajcie nigdy ……

kendalme666 kopia.jpg

…o takie coś…

kendalme1245 kopia.jpg

Ten sklep to jakaś porażka. Odebrałam dziś zamówienia po 2 miesiacach. I jakie było moje zdziwienie że zamiast dwóch dresów dostałam tylko jeden i to jeszcze całkiem inny niż zamawiałam. Rozmiar również się nie zgadza.

Witam zamówiłam komplet 4 miesiące temu i do dziś mi nie doszedł. Czy komis się zdążyli coś takie samego??? Bo to jest już przesada . A tylko mi odpisują że paczka jest w drodze i m czekać tylko nie wiem jak.mozna czekać i czekać chodź wiem.ze się nie doczekam. Dla tego nie polecam zamawiania z tej strony. Pozdrawiam serdecznie.

Sklep Kendallme to oszustwo, przyjmują pieniądze ale towaru nie wysyłają. Co gorsza, na ich stronie sa same pozytywne komentarze, absolutnie nie prawdziwe, ale mój komentarz negatywny nie został zupełnie publikowany.

Masakra jakaś, juz 72 dzień oczekiwania, na moje zapytania o przesyłkę tylko odpowiedzi, że przesyłka została wyslana. Czy ktoś skladal zawiadomienie o oszustwie na policję? Albo staral sie o zwrot środków?

Nigdy więcej zakupów w tym sklepie internetowym. Trzeci miesiąc nie mam zamówionej przesyłki. Powtarzają towar w drodze. Pieniędzy nie chcą zwrócić. Oszustwo, oszustwo i jeszcze raz oszustwo.

Oszustwo i kradzież . Nie ma zamówionych rzeczy, nie ma z kim rozmawiać. Wiadomości zwrotne to cały czas ten sam tekst.i kolejne 90 dni czekania. Złodzieje !!!!!

Witam. Ja zamowiłam tam buty 4 kwietnia a mamy 14 czerwiec i dalej ich nieotrzymałam.Na maile nie odpisują. I co teraz 😢

Ja czekam na swoje zamówienie od UWAGA!!!! 11 listopada 2022 roku!!!!!! Rozumiecie to?!?!? Tyle miesięcy i zero towaru albo zwrotu pieniędzy. Zaczęłam ich nawet straszyć w mailach, że sprawa została zgłoszona na policję i że są ***** oszustami i złodziejami, to mi odpisali, że im przykro, że tak o nich myślę, że paczka jest już w drodze XDDD śmiać mi się chce… ludzie, jeśli możecie naglasniajcie to.. niech ten sklep zniknie a osoby, które tak oszukują, niech odpowiedzą za to wszystko! Za te złodziejstwo…

zamówienie od stycznia -ani pieniędzy ani towaru. Jedno zamówienie zrealizowane ale zamiast żakietu przyszła szmata nie do noszenia . Zwrot niemożliwy. Masakra dlaczego te firmy nie ponoszą konsekwencji!!!!! Jak człowiek ukradłby batonik to areszt gotowy .To oszuści na wielkie kwoty i bezkarni. Dlaczego ? Ostrzegam nie kupujcie.

Uwaga oszuści!!!! Nie dajcie się oszukać!!!

16
0
TO ADD a COMMENT - LOG in - CLICK on the RED Google icon.x
()
x
en_GBEnglish